چهارشنبه، 18 تير 1399 | 17 ذيقعده 1441
فهرست
Skip Navigation Links
جست‌وجوی سریع

خبر


حضور آیت الله حسینی بوشهری در محل کار پس از طی یک دوره نقاهت

چهارشنبه، 20 آذر 1398 | نظرات (0) | ارسال نظر

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، دبیر محترم شورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور صبح روز چهارشنبه 20 آذرماه 1398، پس از گذراندن یک دوره بیماری در محل کار خود حاضر شدند.

آیت الله حسینی بوشهری صبح روز چهارشنبه پس از گذراندن دوره نقاهت ۴۰ روزه، پس از انجام عمل جراحی قلب با تشرف به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) اولین روز کاری خود را با زیارت کریمه اهل بیت (س) و دعا برای سلامتی مومنین آغاز کردند.

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه پس از زیارت، با حضور در دبیرخانه شورای عالی حوزه های علمیه در دیداری صمیمی با جمع کارکنان این دبیرخانه با استناد به دعای شریف پانزدهم صحیفه سجادیه توصیه های اخلاقی را ارائه نمودند.

آیت الله حسینی بوشهری در ادامه شرح این دعا فرمودند: همانگونه که سلامتی نعمت است، بیماری ها نیز نعمت هستند و بندگان خدا در هر حال باید شکرگزار خداوند متعال باشند.

لازم به ذکر است حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رحیمیان مسئول محترم دبیرخانه شورای عالی نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم و دعا برای سلامتی و بهبودی کامل دبیر محترم شورای عالی حوزه‌های علمیه گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های دبیرخانه در طی این مدت به ایشان ارائه نمودند