پنج‌شنبه، 23 مرداد 1399 | 23 ذيحجه 1441
فهرست
Skip Navigation Links
جست‌وجوی سریع

خبر


آیت الله العظمی نوری همدانی: شورای عالی حوزه را تأیید و حمایت می کنیم

چهارشنبه، 15 اسفند 1397 | نظرات (0) | ارسال نظر

حضرت آیت الله نوری همدانی گفت: شورای عالی حوزه را از نظر اخلاص، سابقه و فقاهت و جنبه های مثبت تأیید و حمایت می کنیم.

آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به برخی هجمه ها علیه شورای عالی حوزه‌های علمیه عنوان کرد: شورای عالی حوزه متشکل از عده ای از فقهاست که بعد از عمری تدریس، فقاهت، تألیف و درس و بحث در سمت تصمیم گیری حوزه قرار دارند.

وی افزود: این فقها هم گام با انقلاب بودند و زحمات بسیاری برای حوزه و انقلاب کشیدند و امروز با اخلاص و تجربه برای مدیریت و سیاسگذاری در حوزه های علمیه گام برداشته اند.

این استاد برجسته حوزه با تأکید بر این که شورای عالی حوزه را از نظر اخلاص، سابقه و فقاهت و جنبه های مثبت تأیید و حمایت می کنیم، خاطرنشان کرد: باید از زحمات اعضای این شورا تقدیر کنیم؛ حوزه متعلق به امام عصر(عج) است و هرکس در انجام امور و مدیریت حوزه خالصانه اقدام کند و گام بردارد، مسلما نزد حضرت دارای موقعیت خواهد بود و ما هم لازم می دانیم که از دست اندرکاران حوزه تقدیر و حمایت کنیم.

این مرجع تقلید با تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری، وی را مبلغی دغدغه مند دانست و بیان کرد: بر اساس روایات هرکس فرهنگ اهل بیت(ع) را منتشر کند و دل های شیعیان را به سمت اسلام ناب بکشاند مقام بالاتری از هزار عابد دارد.تازه‌ترين خبرها

فهرست تمام اخبار